TestoUltra – Czy działa? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić, Oszustwo?

TestoUltra – Wielu mężczyzn zmaga się z kompleksem na temat tego, że ich penis jest zbyt mały. Nic więc dziwnego, że szukają skutecznych sposobów na powiększenie penisa. Czy jednak przyrodzenie można poprawić bezpiecznie i bez zbędnego ryzyka?

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama urządzeń i preparatów, które według ich producentów są w stanie powiększyć męskiego penisa nawet o kilka centymetrów. Niestety nie wszystkie z nich działają skutecznie i co ważne – bezpiecznie.

Jednym z preparatów, na który bez wątpienia warto zwrócić uwagę jest TestoUltra.

TestoUltra

Jak decydujemy, co jest małe?

Co jest za małe? Co jest za duże? Badania sugerują, że wielu mężczyzn pragnie większego penisa niezależnie od tego, czy uważają, że ich rozmiar penisa jest przeciętny, czy nie. A niektórzy mężczyźni uważają, że mają małego penisa, gdy faktycznie mieści się on w średnim zakresie.

W tym artykule przyjrzymy się nauce kryjącej się za przeciętnym rozmiarem penisa, jak mierzyć penisa i warunkami, które mogą powodować, że penis jest lub wydaje się mniejszy niż zwykle

Badania nad rozmiarem penisa

Przez lata przeprowadzono kilka badań, które próbowały podać konkretną liczbę dla średniego rozmiaru penisa.

Jedno mniejsze badanie z 2014 r. w Journal of Sexual Medicine dotyczyło średniego rozmiaru penisa u 1661 mężczyzn. Naukowcy odkryli, że średnia długość i obwód penisa w stanie erekcji uczestników wynosił odpowiednio 5,6 cala (14,15 centymetra) i 4,8 cala (12,23 cm).Zaufane źródło

W innym większym badaniu z 2014 r. zebrano dane od ponad 15 000 mężczyzn w celu określenia średniej wielkości. W tym badaniu pomiary długości i obwodu wykonano zarówno w stanie wiotkim, jak i wyprostowanym. Wyniki określiły średnią długość penisa na 3,6 cala (9,16 cm) w stanie wiotkim i 5,2 cala (13,12 cm) w stanie wzwodu. Ponadto średni obwód penisa zmierzono jako 3,7 cala (9,31 cm) w stanie wiotkim i 4,6 cala (11,66 cm) w stanie wzwodu.

Należy zauważyć, że w pierwszym badaniu wykorzystano pomiary zgłaszane samodzielnie, podczas gdy w drugim badaniu wykorzystano pomiary wykonane przez pracownika służby zdrowia. Oba badania mają swoje ograniczenia, ale podane liczby są zgodne z podobnymi badaniami dotyczącymi średniego rozmiaru penisa.

TestoUltra

Czym jest TestoUltra?

Z informacji podanych na oficjalnej stronie producenta może się wydawać, że TestoUltra powinien oferować mężczyznom naprawdę sporo korzyści. Zacznijmy od tego, że TestoUltra tabletki celuje aż w 3 obszary.

Przede wszystkim jego działanie powinno skupiać się na zwiększeniu drożności naczyń krwionośnych. Oznacza to, że nasza krew, która krąży w żyłach i tętnicach powinna płynąć znacznie sprawniej, a także szybciej. To właśnie to powinno przyczynić się do uzyskania szybszej i silniejszej erekcji.

Żel powinien mieć również wpływ na zwiększenie chłonności ciał jamistych penisa. Według źródła oznacza to, że męski członek powinien zostać pogrubiony i nabrzmiały nawet o 80%!

Co więcej, regularne stosowanie TestoUltra powinno również zwiększyć poziom testosteronu w męskim organizmie. Jak twierdzi producent – nawet o 74%!

Zalety stosowania tabletek TestoUltra

  • Według samego twórcy tego suplementu rozmiar penisa powinien zwiększyć się nawet o 7,0 cm w ciągu 90 dni.
  • Regularne stosowanie tabletek powinno przyczynić się do zwiększenia przepływu krwi w okolicach penisa, co z kolei powinno skutkować silniejszą i szybszą erekcją.
  • Według producenta żel TestoUltra powinien pozwolić mężczyźnie na odbycie wielu stosunków płciowych, nawet jeden po drugim.
  • Stosunek seksualny powinien być wydłużony nawet do 50 minut.

TestoUltra Tabletki jakie składniki posiada?

Nietrudno się chyba domyślić, że za działaniem większości suplementów powinien stać odpowiednio dobrany skład. Przyjrzyjmy się zatem, jakie składniki TestoUltra producent zdecydował się opisać na swojej oficjalnej stronie sprzedażowej.

  • Olejek cynamonowy – jego głównym zadaniem jest działanie rozkurczające na mięśnie gładkie naszych naczyń krwionośnych. To właśnie dzięki temu powinna zwiększyć się ilość krwi, która jest transportowana do penisa, co z kolei powinno zaowocować znacznie intensywniejszą erekcją,
  • Nikotyna benzylowa – składnik ten powinien pozytywnie wpływać na rozszerzenie naszych naczyń krwionośnych, dotlenienie naszych komórek, a także przyspieszenie regeneracji po wzmożonym wysiłku fizycznym. Powinien być odpowiedzialny za możliwość odbycia nawet kilku stosunków pod rząd,
  • Wazelina – znana również jako lubrykant miłosny. Jej głównym zadaniem jest wiązanie wody na powierzchni naskórka, co powinno skutkować maksymalnym nawilżeniem. Jej kolejną zaletą powinno być również zwiększenie wrażliwości odczuć na skórze penisa i moszny.

Jak sami widzimy, składniki zostały tak skoncentrowane, aby jak najmocniej skupić się na rozwiązywaniu wszelkich problemów z erekcją u mężczyzn, a co więcej ich rozbiór powinien nam ostatecznie odpowiedzieć na pytanie związane z tym, jak działa.

Kolejnym ważnym tematem, który również należy poruszyć jest sposób stosowania żelu. Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie producenta, nie uzyskaliśmy konkretnych informacji na temat sposobu aplikacji, ale warto w tym celu zajrzeć do ulotki dołączonej do opakowania. Pamiętajmy, że sposób aplikacji produktu może okazać się kluczowy dla tego, jakie efekty uzyskamy później.

Twórca produktu wspomina o tym, że preparat nie ma żadnych skutków ubocznych lub przeciwwskazania do stosowania, ale tu znów zachęcamy do zapoznania się z tym, co mówi nam o nim ulotka Testo Ultra.

TestoUltra

TestoUltra opinie, forum, komentarze

Warto również zauważyć, że oficjalna strona sprzedaży pokazuje TestoUltra opinie, które zostały wydane przez zadowolonych klientów tego produktu. Coraz częściej w dzisiejszych czasach staramy się przyglądać aktualnym recenzjom i komentarzom innych użytkowników, które mogą okazać się dla nas cennym źródłem wiedzy i w pewnym sensie mogą mieć duży wpływ na ostateczną decyzję związaną z zakupem konkretnego produktu.

Poniżej zebraliśmy również aktualne recenzje 2021 użytkowników, które mamy nadzieję, okażą się dobrym źródłem informacji:

„Nigdy nie sądziłem, że dożyję takich czasów, w których będę mógł powiększyć penisa w nieinwazyjny sposób! Dla ludzi, którzy zawsze mieli kompleksy na punkcie rozmiaru swojego penisa, to jest jak zbawienie! I mogę szczerze powiedzieć, że to był główny powód, dla którego kupiłem ten żel. Naprawdę okazało się, że jest to dla mnie ogromny ratownik życia!” Tomek

„Do zakupuTestoUltra przekonały mnie głównie pozytywne opinie, które znalazłam na forum. Doszłam do wniosku, że ok komentarzy w takiej ilości nie może kłamać, prawda? I rzeczywiście tak było! W moim przypadku potwierdziły się słowa innych. I ja również chcę zostawić pozytywną opinię o tym produkcie! Moja erekcja jest naprawdę tak silna jak nigdy dotąd. Dodatkowo mój obwód zwiększył się o prawie 3,5 cm! Jestem mega zadowolonym użytkownikiem, naprawdę polecam!”

TestoUltra ile to kosztuje, gdzie kupić?

Cóż, jak dużo to kosztuje? Jaka jest aktualna cena Testo Ultra? Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie producenta, możemy mieć szansę na zakup tabletek TestoUltra w promocyjnej cenie, która może sięgać nawet do -50% pierwotnej kwoty.

Co więcej, promocyjna cena powinna pozwolić nam na zakup zestawu, w skład którego wchodzi książka związana z tematem męskiej seksualności. Warto więc zajrzeć na oficjalną stronę sprzedaży, aby zapoznać się z aktualną ofertą przedstawioną przez producenta.

Dodaj komentarz