Figur – Oszustwo, kapsułki, Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Suplement Figur to innowacyjny sposób na walkę z niechcianym przyrostem masy ciała . Działanie pigułki, oparte na naturalnych składnikach, opiera się na aktywacji procesów metabolicznych. Kalorie są szybko spalane i nie odkładają się w tkance podskórnej i wokół narządów wewnętrznych.

Tabletki Figur pomagają schudnąć na każdym etapie otyłości, bez uciekania się do ekstremalnych diet. Pod koniec kursu waga nie wzrasta, znikają negatywne skutki otyłości i kształtują się zdrowe nawyki żywieniowe.

Nadwaga i otyłość

Nadwaga i otyłość to stany charakteryzujące się nadmiernym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej, co może powodować poważne uszczerbki na zdrowiu. W większości przypadków są one spowodowane nieprawidłowym trybem życia: z jednej strony niewłaściwą wysokokaloryczną dietą, az drugiej zmniejszonym wydatkowaniem energii z powodu braku aktywności fizycznej. Otyłość jest zatem stanem, któremu można w dużej mierze zapobiec.

Różnica między nadwagą a otyłością polega na zastosowaniu schematu pomiarowego, który przyjmuje nazwę BMI ( Body Mass Index ), czyli Body Mass Index  (IMC), który oblicza procentową masę tkanki tłuszczowej w stosunku do wzrostu indywidualny.
Otrzymuje się go dzieląc wagę (wyrażoną w kg) przez kwadrat wzrostu (wyrażonego w metrach).
BMI jest powszechnie stosowanym wskaźnikiem, nawet jeśli dostarcza niepełnych informacji (np. nie informuje o rozmieszczeniu tłuszczu w organizmie i nie rozróżnia masy tłuszczowej od beztłuszczowej).

Definicje Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) to:

 • nadwaga = BMI 25 lub więcej do 29,99
 • otyłość = BMI równy lub większy niż 30.
Figur

Otyłość jest jednym z głównych problemów zdrowia publicznego na całym świecie

Częstość występowania otyłości stale i niepokojąco wzrasta, nie tylko w krajach zachodnich, ale także w krajach o niskich i średnich dochodach; stanowi również ważny czynnik ryzyka różnych chorób przewlekłych.

Szczególnie otyłość dziecięca jest jednym z najważniejszych wyzwań ze względu na konsekwencje, jakie pociąga za sobą, takie jak ryzyko cukrzycy typu 2, astmy, problemów układu mięśniowo-szkieletowego, przyszłych problemów sercowo-naczyniowych, problemów psychologicznych i społecznych.

Do tej pory żaden kraj nie cofnął epidemii otyłości, chociaż istnieją pewne oznaki pozytywnych zmian, wynikających głównie ze spłaszczenia rozpowszechnienia otyłości u dzieci. Jednak nawet tam, gdzie nastąpił postęp, pojawiają się doniesienia o rosnących nierównościach w rozpowszechnieniu otyłości. Grupy słabsze społecznie są w rzeczywistości bardziej dotknięte otyłością, ponieważ mają mniejszy dostęp do edukacji i prawidłowych informacji na temat stylu życia i zdrowia oraz zwykle mieszkają na obszarach, które nie sprzyjają aktywnemu trybowi życia. Ponadto bardzo często najtańsze produkty spożywcze mają niższą wartość odżywczą i wysoką gęstość energetyczną, co utrudnia przyjęcie zdrowej i zbilansowanej diety.

Figur: co to jest, do czego służy? Jak to działa

Tabletki Figur to naturalny suplement spalający tłuszcz , który pomaga szybko schudnąć . Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami, nie ma żadnych negatywnych objawów ani reakcji alergicznych. Podział tłuszczu podskórnego i trzewnego rozpoczyna się po pierwszej dawce produktu. Produkt działa kumulacyjnie, a składniki aktywne działają nawet po zakończeniu kuracji.

Działanie kapsułek Figur ma na celu szybki rozkład i eliminację tłuszczów, zahamowanie apetytu oraz przywrócenie procesów metabolicznych.

Jak działa Figur:

 • Kontroluje głód, likwiduje uzależnienie od słodkich i kalorycznych potraw oraz ułatwia utrzymanie zdrowych nawyków żywieniowych nawet po zakończeniu kursu;
 • Przyspiesza procesy metaboliczne, organizm przekształca tłuszcze w energię, co pozwala aktywnie schudnąć;
 • Eliminuje toksyny i nadmiar płynów oraz uzupełnia niedobory witamin i mikroelementów ;
 • Normalizuje pracę układu pokarmowego, równowagę mikroflory jelitowej i perystaltykę jelit;
 • Pomaga wyeliminować pojawienie się cellulitu;
 • Normalizuje poziom cukru i cholesterolu we krwi .

Dzięki organicznemu kompleksowi Figur możliwe jest odchudzanie bez frustracji ciągłym głodem, brakiem węglowodanów i wyczerpującymi treningami.

Wskazania do stosowania tabletek – Figur

Jeśli prawidłowo przyjmiesz kompleks i postępujesz zgodnie z instrukcjami, schudniesz i nigdy nie wrócisz. Efekt: minus 6-16 kg w miesiąc, zmniejszenie objętości bioder o 5-11 cm, napięta sylwetka, gładka skóra. Likwiduje również cellulit i rozstępy. Jedną z zalet Figur jest to, że bezpośrednio zwalcza przyczyny tycia.

Figur – wskazania do stosowania:

 • otyłość o dowolnym stopniu nasilenia;
 • nadmierny apetyt, nawyk podjadania pod wpływem stresu, spożywania obfitej kolacji przed snem lub podjadania w nocy;
 • genetyczna predyspozycja do przybierania na wadze;
 • Zaburzenia metaboliczne;
 • nieprawidłowe działanie układu pokarmowego;
 • hipodymia, brak regularnej aktywności fizycznej;
 • chroniczne zmęczenie, awitaminoza;
 • zapobieganie rozwojowi skutków nadwagi: cukrzyca, nadciśnienie, artretyzm, choroba zwyrodnieniowa stawów, zawał serca.

Dietetycy zalecają przyjmowanie Figur wszystkim osobom powyżej 35 roku życia. Wraz z wiekiem procesy metaboliczne spowalniają, co prowadzi do przyrostu masy ciała. Problem szczególnie odczuwają kobiety w okresie menopauzy.

Figur

Co zawiera Figur? Składniki tabletki – Substancja czynna

Składniki Figur mają za zadanie rozbijać złogi tłuszczu, normalizować procesy metaboliczne oraz ograniczać apetyt.

Co zawiera Figur:

Aktywna zasadaAkcja
ChromNormalizuje poziom insuliny, pobudza przemianę materii, zmniejsza apetyt. Wyeliminuj uzależnienie od słodkich pokarmów.
pieprz cayenneRozbija złogi tłuszczu, poprawia krążenie krwi i procesy metaboliczne. Działa antyoksydacyjnie, oczyszcza organizm z toksyn.
czarny pieprzPromuje szybką utratę wagi.
Odwodniona kofeinaUzupełnia niedobory energetyczne i zmniejsza uczucie głodu.
Enzymy lipazy i proteazyUsprawniają proces trawienia i likwidują wzdęcia. Sprzyjają lepszemu wchłanianiu składników odżywczych.
Esencja z zielonej herbatyReguluje metabolizm tłuszczów, działa antyoksydacyjnie. Uzupełnia niedobory witamin i minerałów.
L-karnitynaWspomaga przemianę tłuszczu w energię. Eliminuje uczucie zmęczenia.
Ekstrakt z korzenia YaconWyeliminuj głód i stres związany z jedzeniem. Normalizuje poziom cukru i cholesterolu we krwi.

Instrukcja użytkowania – ulotka Figur, ulotka dołączona do opakowania, dawkowanie

Aby szybko schudnąć stosuj się do zasad zawartych w ulotce Figur .

Figur – jak stosować:

 1. Przyjmować jedną tabletkę przed śniadaniem , około pół godziny przed. Staraj się zachować wyraźny zasięg w ciągu 24 godzin.
 2. Jedną tabletkę popić dużą ilością wody.
 3. Jeśli Twoja waga przekracza 30% lub więcej normy, weź kolejną dawkę jednej tabletki przed obiadem .

Instrukcje dotyczące Figur wskazują, że minimalny czas trwania kursu to jeden miesiąc. W przypadku znacznej otyłości stosuj spalacz tłuszczu przez 1,5 – 2 miesiące do uzyskania pożądanego efektu.

Badania kliniczne – Figur co mówią lekarze i specjaliści

Figur jest autoryzowanym produktem odchudzającym. Przed sprzedażą był testowany w Niemczech, Izraelu i Szwecji. Wyniki badań klinicznych oraz kopie certyfikatów zgodności dostępne są na stronie internetowej producenta.

W przeprowadzonych badaniach lekarze stwierdzili, że jedna kapsułka 3-krotnie zmniejsza apetyt, zwiększa metabolizm o 43% i zastępuje 4 godziny ćwiczeń fizycznych. Przy regularnym przyjmowaniu 97% kalorii ulega rozkładowi i nie powstają żadne nowe złogi tłuszczu. Nie martw się, że po zabiegu przytyjesz. Statystyki te potwierdzają, że skuteczność terapeutycznych właściwości preparatu na odchudzanie Figur nie jest oszustwem ani oszustwem.

W badaniu wzięło udział 3000 osób różnej płci, wieku i wagi. Kapsułki przyjmowali codziennie przez cztery tygodnie.

Zdaniem lekarzy Figur, ilość utraconych kilogramów dzięki suplementowi zależy od wyjściowego wskaźnika BMI. Im wyższy wskaźnik BMI, tym bardziej oczywiste są wyniki.

Gdzie Kupić i jaka jest cena – Figur

Zamów Figur zamów oryginał tylko na oficjalnej stronie internetowej . Masz gwarancję otrzymania certyfikowanego kompleksu, który pomoże Ci szybko pozbyć się nadwagi i fałd tłuszczu. Znalazłem środek na odchudzanie w innych zasobach w Internecie, ale jest to zdecydowanie produkt mistyfikacji.

Obecnie trwa promocja i możesz kupić Figur ze zniżką -50%.  Pospiesz się, liczba pakietów promocyjnych jest ograniczona.

Figur

Komentarze i opinie na forach

Oficjalna strona internetowa Figur zawiera prawdziwe recenzje klientów i rekomendacje lekarzy. Odchudzanie i specjaliści zwracają uwagę na szybkie i delikatne działanie kompleksu, skuteczność i brak działań niepożądanych.

„Przeszedłem na siedzącą pracę i jakoś szybko przytyłem. Ćwiczyłam, ale brzuch nadal mi zwisa. Żadna dieta nie jest dla mnie. Postanowiłem poszukać bezpiecznego środka na odchudzanie bez skutków ubocznych. Informacje o Figur znalazłam na naszym forum, spodobał mi się jego skład. Kapsułki biorę od miesiąca. Efekt: Schudłem 9 kg, brzuch się naprężył, ciśnienie unormowało się, zniknęło chroniczne zmęczenie.”

Wniosek dotyczący suplementu odchudzającego: czy Figur to oszustwo?

Figur – czy to oszustwo, czy nie? Po porównaniu wszystkich informacji na temat składu i działania produktu można śmiało stwierdzić, że Figur działa. Składniki aktywne zawarte w kapsułkach pozwalają na szybką i bezpieczną utratę wagi.

Jeśli Figur nie działa, kupiłeś podrobiony produkt. Lub nie postępowałeś zgodnie z instrukcją użytkowania.

Dodaj komentarz